درباره فروشگاه

به فروشگاه ما خوش آمیدید

img-aboutگروه تولیدی پویادکور به سرپرستی مهندس حسین اصفر شکوفه با بیش از ده سال سابقه فعالیت در زمینه تولید لوازم دکوری چوبی و انواع محصولات چوبی امروز با بیشترین تنوع محصول در کشور و کمترین قیمت عمده فروشی و ارسال اجناس به تمام نقاط کشور و کشورهای همسایه در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

گروه تولیدی پویادکور جهت کمک به همکارن در نقاط مختلف کشور فروشگاه طرح لیزری محصولات را نیز راه اندازی نموده است و همکاران می توانند با کمترین هزینه طرح لیزی تمام محصولات موجود در فروشگاه را تهیه نماید حتی محصولاتی که در فروشگاه نیست را نیز می توانند با هماهنگی با پشتیبانی سایت سفارش طراحی محصول را داده و با کمترین هزینه برای شما همکاران عزیز طراحی می شود.

در جهت افزایش سود فروش محصولات برای نماینده ها فروش سفارش های خرید بالای ده میلیون تومان بصورت رایگان ارسال می گردد. و نیازی نیست شما نگران هزینه ارسال باشید.

با توجه به قیمت پایین اجناس و حداقل تعداد پایین شما می توانید با کمترین سرمایه تنوع کالای بالایی سفارش دهید و با فروش محصولات سود خالص خوبی داشته باشید.

چرا ما را انتخاب میکیند؟

  • شما با سفارش هر جنس به تعداد حداقل تعداد که معمولان کمتر از ده عدد می باشد می توانید بیشتر از 50 درصد تخفیف واقعی دریافت کنید.
  • تمام اجناس طبق سفارش شما تولید می شود و می توانید رنگ یا حتی متن تبلیغات یا لگوی فروشگاه شما را روی کار برایتان حک کنیم
  • شما هر نقطه ای از کشور ایران یا کشورهای همسایه باشید اجناس برای شما ارسال می گردد.
  • اگه محصول خاصی مورد نظر شما باشد که در سایت نباشد و بشود با چوب سه میل تولید کرد کافیست عکس آن را برای ما ارسال کنید تا ما برای شما آن کالا را تولید کنیم.

سفارش از طرق

جهت مشاهده راهنمای نحوه سفارش و خرید کلیک کنید
مشهد- میدان امام حسین به سمت میدان سپاد بین چراغچی 25 و 27

09155815020

رضایت مشتریان